Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Zīmols | AH Hardt |
| Modelis | D16-20 |
| Diametrs | 16 - 20 mm |
| TOP prece | Zemes stienis AH Hardt D16 1500MM, 16 mm |
| Parastā cena | Elements Energizer Max Plus 9V |
| Svītrkods | 502736073 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: UZGALIS SMAILS IEZEM.STIEŅA D16-20