VADU SAVIENOJUMS E.4184K-5 8X2.5MM (5)
€1,04
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Savienošanas vadu skaits | 8 |
| Zīmols | Vagner SDH |
| Modelis | E.4184K-5 |
| Savienošanas vadu diametrs | 2.5 mm² |
| Krāsa | Caurspīdīga krās., Melna krās. |
| Garums | 30 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Platums | 30 mm |
| Papildus informācija | Augstums: 20 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501753452 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADU SAVIENOJUMS E.4184K-5 8X2.5MM (5)