Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai , Vadu, kabeļu izvietošanai |
| Zīmols | Pawbol |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Svars | 910 g |
| Augstums | 311 mm |
| Platums | 221 mm |
| Dziļums | 137 mm |
| Komplekts | Cinkota lokšņu metāla montāžas plāksne |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: polipropilēna. Garums, mm: 18 ± 10%. Diametrs (mikroniem): 32 ± 50%. Blīvums (līdz / m³): 0.910. Aizdedzes temperatūra: > 320°. Kušanas punkts: ~ 160°. Stiepes izturība (N / mm2): ≥ 250. Papildus informācija: betons dzelzsbetona, vienu paketi, par 1 m³ betona |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Produkta svars ar iepakojumu | 910.0 g |
| Svītrkods | 502115449 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VAIROGS PLASTMASAS C.1600UV 210 IP65