Produkta informācija
| Ražotājs | ISOVER |
|---|---|
| Materiāls | Stikla vate |
| Garums | 117 cm |
| Platums | 61 cm |
| Biezums | 7.5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Isover |
| Modelis | Standard-35 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.035 |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | A1 |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 35 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 9.99 |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Mērķis | Galvenokārt izmanto sienu, griestu un grīdu siltumizolācijai. Produkts ir piemērots koka, metāla un mūra konstrukciju izolācijai. |
| Svītrkods | 500992386 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Isover
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VATE ISOVER 610 STANDARD-35 75MM 9.99M2