VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA NORVOZ 844X2035L
€69,79
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektā ietilpst slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040211985, Vertikāla 14-18 cm 000040211987, Horizontāla 10-14 cm 000040211992, Horizontāla 14-18 cm 000040211993. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416811 |
- Norvēģu ozolkoka lamināta durvis Domoletti VIENNA piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās telpās dažādos stilos, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, tā ir izturīga un izturīga. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs gaišās izteiksmīgās durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām unikalitāti un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti VIENNA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA NORVOZ 844X2035L