VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA WOT OZ 844X2035L
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Wotan ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212039,Vertikāla 14-18 cm 000040212041,Horizontāla aploda 10-14 cm 000040212046,Horizontāla 14-18 cm 000040212047.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416991 |
Domoletti Vienna iekšdurvju vērtne, labās, wotan ozols, 203,5 x 84,4 x 4 cm
Wotan ozola lamināta durvis Domoletti VIENNA piedāvā jums stabilu interjera risinājumu.
Ozola koksnes raksts, siltās krāsas - nekad neiziet no modes. Šīs durvis piešķirs jūsu telpām mājīgumu un dabiskumu.
To konstrukcija ir rāmja, tā ir izturīga un ilgmūžīga. Durvju platumu var pielāgot jūsu vajadzībām, sākot no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs izteiksmīgās durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām īpašu šarmu un individualitāti.
Izvēloties kvalitatīvas Domoletti VIENNA durvis, jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA WOT OZ 844X2035L