VĒRTNE SONATA 6L6 BALTA 844X2035 L 3 E
€88,21
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Sonata |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040211877, 000040211879, 000040211884, 000040211885 |
| Komplekts | Komplektā ir slēdzene un eņģes. Eņģes un rokturi jāiegādājas atsevišķi.. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pieejami divi regulējami platumi: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītie produkti Vertikālie rāmji 10-14 cm 000040212092, 14-18 cm 000040212094,Horizontālie rāmji 10-14 cm 000040212098,14-18 cm 000040212099.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502556800 |
IEKŠDURVJU VĒRTNE DOMOLETTI SONATA, LABAIS, BALTA, 203.5 X 84.4 X 4 CM
- Šīs baltās lamināta durvis ar stikla elementiem sniedz stabilu un elegantu risinājumu jūsu interjeram.
- Šīs durvis ir piemērotas visdažādākajiem stiliem, un tās piešķirs izteiksmīgu akcentu gan modernām, gan klasiskām telpām.
- Durvīm ir rāmja konstrukcija, kas nodrošina to izturību un izturību.
- Durvīm ir trīs eņģes un iebūvēta slēdzene, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpās. Šo durvju platumu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām, un to platums var būt no 60 cm līdz 100 cm.
- Turklāt durvis ir pieejamas ar pārklājumu vai bez tā, lai tās atbilstu jūsu individuālajai gaumei un interjera dizaina idejām.
- Šīs baltās lamināta durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu telpai izcilību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar šīm kvalitatīvajām durvīm jūs piešķirsiet savam mājoklim vai birojam īpašu šarmu ar garantētu izturību un ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE SONATA 6L6 BALTA 844X2035 L 3 E