ZĀLES UN KRŪMU ŠĶĒRES HS-GT-02-36 OKKO
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Svars | 0.7 kg |
| Sliedes garums | 12 cm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora zāles un krūmu šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | HS-GT-02-36 |
| Krāsa | Pelēka krās., Zaļa krās. |
| Attālums starp asmeņiem | 0.2 cm |
| Asmens platums | 8 cm |
| Kustību skaits minūtē | 1000 |
| Nažu apturēšanas ātrums | 1 s |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulatora kapacitāte | 1300 mAh |
| Akumulatora spriegums | 3.6 V |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 30 min |
| Uzlādes laiks | 300 min |
| Naža maksts | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Zāles griešanas platums – 80 mm Krūmu griešanas asmens garums – 120 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502587796 |
Okko HS-GT-02-36 ir ērtas, viegls un bezvadu zāles un krūmu šķēres, kas paredzētas nelieliem ainavu veidošanas darbiem. Pateicoties kompaktajam dizainam un uzlādējamam 3.6 V Li-Ion akumulatoram, šis instruments ir lieliski piemērots zāles malu veidošanai vai nelielu krūmu atzarošanai grūti aizsniedzamās vietās.
? Tehniskie dati:
-
Akumulators: Li-Ion, 3.6 V / 1300 mAh
-
Uzlādes laiks: ~5 stundas
-
Darbības laiks pēc uzlādes: ~30 min
-
Griešanas platums (zāle): 80 mm
-
Asmens garums (krūmi): 120 mm
-
Kustību frekvence: līdz 1000 kust./min
-
Svars: tikai ~0.7 kg
-
Asmeņu apturēšanas laiks: ~1 sek.
-
Krāsa: Zaļa / pelēka
-
Materiāls: Plastmasa + metāls
Priekšrocības:
-
Viegls un ergonomisks korpuss – ērti lietojams pat ar vienu roku
-
Uzlādējams akumulators – nav vadu vai degvielas
-
Ātra asmeņu nomaiņa – viegli pārslēgties starp zāles un krūmu griešanu
-
Ideāli piemērots nelieliem dārza vai pagalma kopšanas darbiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀLES UN KRŪMU ŠĶĒRES HS-GT-02-36 OKKO