ZĀLIENA PĻAUJMAŠ.ELEK 38CM 1600W GRUNDER
€57,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Darba platums | 38 cm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Svars | 11.5 kg |
| Produkta veids | Elektriskie zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | A01-007D |
| Zāles pļāvēja tips | Stumjams |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Jauda | 1600 W |
| Pļaušanas augstums (Min) | 30 mm |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 5 |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles mulcēšana | Nē |
| Zāles izmešana sānos | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 42 l |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Spriegums | 230 V |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502411058 |

ELEKTRISKAIS ZĀLES PĻĀVĒJS GRUNDER A01-007D, 1600 W
- Elektriskais zāles pļāvējs ir ideāli piemērots nelielām zāliena platībām.
- Ideāli piemērots vasarnīcu vai dvīņu māju pagalmiem.
- Viegls, mazs un manevrētspējīgs, tāpēc mazāk nogurst ar smagākām kravām.
- Centrālā augstuma regulēšana.
- 5 zāles pļaušanas augstuma iestatījumi no 30 līdz 75 mm.
- Pļaušanas platums 38 cm.
- 42 litru kompakts, auduma zāles savākšanas maiss ar rokturi.
- Jaudīgs elektromotors - 1600 W
- Zāles pļāvējam ir 36 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀLIENA PĻAUJMAŠ.ELEK 38CM 1600W GRUNDER