Produkta informācija
| Ražotājs | ZAMEL |
|---|---|
| Zvana tips | Bezvadu |
| Zvana barošana | Baterija |
| Zvana melodiju skaits | 60 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Tālvadības zvani |
| Zīmols | Zamel |
| Zvana baterijas | 3 x AA 1,5 V |
| Taustiņa barošana | Batereja |
| Pogas baterijas | CR2032, 3 V |
| Skaņas stiprums | 85 dB |
| Maksimālais darbības attālums | 300 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502692298 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZVANS ZAMEL DANCE II ST-420W BALTS