Информация о товаре
| Diametrs | 14 - 29 mm |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Uzgaļa turētājs |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 1 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Konformātskrūve Haushalt, 7x70 mm, pelēka, 20 gab. |
| Штрихкод | 500870795 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АДАПТЕР ДЛЯ СВЕРЛИЛЬНЫХ БОРОВ 14-29ММ