Информация о товаре
| Biezums | 2.5 mm |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Akmens |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502222717 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АКМ. РЕЖУЩИЙ ДИСК HAUSHALT 115X2,5X2223MM