Информация о товаре
| Garums | 14 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 8.5 - 10.5 mm |
| Svars | 110 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 14 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 8.5 - 10.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502175970 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛЮМ.Заклепки БОЛЬШИЕ 4.0X14 50 ШТ.