Информация о товаре
| Enkuru skrūves tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 40 mm |
| Diametrs | 6 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Ķīļenkura skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Iespējamais materiāls | Betons |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Yato YT-07605, 481 mm |
| Штрихкод | 501917206 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АНКЕРНЫЙ ВИНТ С ДВУ.КОЛЬЦОМ 6X40/45 2GB