Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Augstums | 20 cm |
| Platums | 25 cm |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.09 |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 375 |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Bauroc |
| Modelis | Universal |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Gāzbetons |
| Svars | 15.3 kg |
| Spiedes izturība, MPa | 2.5 |
| Salizturības cikli (F) | 35 |
| Ienesīgums, m2/gab | 8.3 |
| Vienības uz paletes | 48 |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Штрихкод | 502104407 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Bauroc
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЛОКИ BAUROC УНИВЕРСАЛ 250X200X600/48