ВИНТ С ДОП. РЕЗЬБОЙ 4,2X38 DIN7504K ZN 20ШТ BL
€0,36
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502035952 |








Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТ С ДОП. РЕЗЬБОЙ 4,2X38 DIN7504K ZN 20ШТ BL