Информация о товаре
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Diametrs | 16 mm |
| Produkta veids | Stieņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Standarts | DIN 975 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 1000 mm. Diametrs: 16 mm |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501989922 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИТЯЖНИК A2 DIN976 M16X1000