Информация о товаре
| Garums | 260 cm |
|---|---|
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 0.65 cm |
| Loksnes pielietojums | Interjera apdarei, Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Nē |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | Formplatte |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Platība | 3.12 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Leteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Штрихкод | 501769848 |
Тонкая гипсокартонная плита, идеально подходящая для изогнутых форм, отделки, колонн, конструкций «изогнутых» или «вогнутых» CD профилей, декоративных изогнутых элементов стен и потолков.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИПСОКАРТОННАЯ ФОРМПЛИТА 6.5X1.2X2.6 GKB