ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ DOMOLETTI (100-140) BE.OZ 80
€12,33
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 80.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | Horizontali |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMS RĀMIS 10-14 CM, BEĻĢIJAS OZOLS, HOR80 CM |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416817 |
- Обод изготовлен из плиты MDF толщиной 22 мм.
- Ширину обода можно регулировать в диапазоне от 40 мм.
- В комплекте: один горизонтальный обод; промежуточный элемент;
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ DOMOLETTI (100-140) BE.OZ 80