Информация о товаре
| Auklas forma | Noapaļota |
|---|---|
| Ar dībeli | Jā |
| Diametrs | 18 mm |
| Produkta veids | Kabeļu skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 58 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Pārklājums | Cinkots |
| Papildus informācija | Tapa 6x30 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502070981 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЖИМ ДЛЯ КАБЕЛЯ M6X30 D18 2ШТ