Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 1200 mm |
| Platums | 45 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Ārējās apdares stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 22 mm |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502653569 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRSTŪRLĪSTE22X45X1200