Информация о товаре
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas garums | 24 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502258716 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: BETONA URBIS HAUSHALT 12X240X400MM