Информация о товаре
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 19 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 9.5 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Zila krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501754899 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: CAURULE TERMO 19/9,5 ZILA