Информация о товаре
| Jauda | 1800 W |
|---|---|
| Maksimālais ātrums minūtē | 10000 rpm |
| Maksimālais apstrādājamo detaļu platums | 318 mm |
| Maksimālais koksnes biezums | 2.8 mm |
| Putekļu sūcēja pārslēgšanas slēdzis | Jā |
| Produkta veids | Mašīna |
| Zīmols | Stanley |
| Svars | 27 kg |
| Spriegums | 240 V |
| Darbības ātrums | 7.9 m/min |
| Priekšmeta augstums | 1 - 152 mm |
| Galvenais stumšanas rokturis | Nē |
| Ratiņu rokturis | Jā |
| Obligātā garantija | 12 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502692633 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: DARBAGALDS ĒVELĒŠANAS STP18-QS 1800W