Информация о товаре
| Jauda | 710 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 16000 |
| Ēvelēšanas dziļums | 2 mm |
| Ēvelēšanas platums | 82 mm |
| Produkta veids | Ēveles |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1590AA |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: putekļu savākšanas maiss, paralēlā vadotne, gropes līmeņa regulators. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502647457 |
Elektriskais slīpēšanas rīks Skil 1590AA.
Viegli vadāms elektriskais slīpēšanas rīks nodrošina lielisku slīpēšanas rezultātus
SKIL 1590 ir jaudīgs 710 W elektriskais slīpēšanas rīks, kas ideāli piemērots virsmu slīpēšanai, stūru apdarei un griezumiem. Ergonomisks dizains ar mīkstu rokturi un liels dziļuma regulētājs, ko izmanto kā papildu priekšējo rokturi, nodrošina optimālu instrumenta komfortu un vadību. Augstas kvalitātes TCY asmeņi ir apgriežami, tāpēc to ekspluatācijas laiks ir divreiz garāks. Kad viena puse nodilst, jūs varat vienkārši apgriezt asmeņus un turpināt darbu. Jūs varat ērti regulēt skaidu izmešanas sviras stāvokli pa kreisi vai pa labi, atkarībā no jūsu darba situācijas. Lai nodrošinātu tīrāku darba vidi, jūs varat pievienot putekļu savācēju maisu vai standarta izmēra putekļu sūkni abām slīpēšanas rīka pusēm. Ērts uzstādīšanas paliktnis aizsargā sagatavi no nejaušas bojājuma, ja vēlaties uzstādīt rīku uz brīdi vai kad to liekat nost pēc darba. SKIL 1590 AA tiek pārdots ar putekļu savācēju maisu, paralēlu vadotni un griezuma dziļuma regulētāju.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ĒVELE 1590AA 710W