Информация о товаре
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Toscana |
| Modelis | Perla |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502435641 |
ПЛИТКА, КАМЕНЬ Domoletti TOSCANA 8429178287174, 1200 ММ X 600 ММ
Domoletti Toscana керамическая плитка - стильный и функциональный выбор для отделки стен и полов.
- Эти каменные плитки придают помещениям естественный, уникальный нюанс.
- Эти плитки изготовлены из качественных материалов, обеспечивающих прочность и долговечность, и подходят для стен, полов, лестниц и террас.
- Матовая поверхность керамических плиток под мрамор привлекает внимание своей изысканностью, оригинальностью и уютным естественным цветом.
- Эти большие прямоугольные плитки первоклассные, ректификованные (очень гладкие края, минимальные щели при укладке).
Они устойчивы к морозу и безопасны для использования как внутри помещений, так и на улице.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GR ПЛИТКА TOSCANA PERLA REC 60X120 (1.44