Информация о товаре
| Garums | 80.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMA STAKTA 10-14 CM NORVĒĢIJAS OZOLA HOR80 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416846 |
- Aploda izgatavota no 22 mm MDF plātnes.
- Aplodas platumu var regulēt 40 mm diapazonā.
- Komplektā: viena horizontāla aploda; starplika;
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (100-140) NOROZ 80