Информация о товаре
| Garums | 80.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | Horizontāli, 1 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502575557 |
Uzlabojiet savu durvju estētiku ar Domoletti horizontālo durvju rāmi mūžīgā ozola apdarē. Šis būtiskais komponents ir paredzēts, lai nodrošinātu tīru un pulētu izskatu jūsu interjerā, piedāvājot gan funkcionalitāti, gan stilu.
Izgatavots no izturīga vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), šis horizontālais durvju rāmis nodrošina stabilu un ilgstošu papildinājumu jūsu mājām. Materiāla izvēle veicina gludu apdari, kas ir gatava papildināt dažādus interjera dizainus.
- Izmēri: Šis rāmis ir 80,5 cm garš un 2 cm biezs, paredzēts standarta durvju platumiem.
- Regulējams platums: Ar daudzpusīgu platuma diapazonu no 14 līdz 18 cm, tas nemanāmi pielāgojas dažādiem sienu biezumiem, nodrošinot ciešu un profesionālu piegulšanu.
- Krāsa un apdare: Pievilcīgā ozola krāsa, kas atgādina Sonoma ozolu, parāda dabisku koka graudu tekstūru, kas redzama produkta attēlos. Tās gaišie, siltie toņi var atdzīvināt jebkuru telpu.
- Iekļauts: Katrs iepakojums satur vienu horizontālu durvju rāmja gabalu, kas ir gatavs uzstādīšanai.
- Zīmola garantija: Šo produktu ražo Domoletti Polijā, un tam ir 24 mēnešu garantija, kas apliecina apņemšanos nodrošināt uzticamu konstrukciju.
Smalkās, bet pievilcīgās koka graudu detaļas piešķir dabisku eleganci, padarot to piemērotu dažādiem dekoru stiliem, sākot no moderna minimālisma līdz tradicionālākām vidēm. Iedomājieties, ka šis rāmis papildina jauni nokrāsotu viesistabas ieeju vai nodrošina saskaņotu izskatu koridorā, kas savieno guļamistabas.
Tā pielāgojamais dizains nodrošina vienkāršu integrāciju jūsu mājas uzlabošanas projektos, nodrošinot izsmalcinātu malu jūsu durvju atvērumiem. Domoletti horizontālais durvju rāmis ir praktiska izvēle, lai atsvaidzinātu jūsu interjera dizainu.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180) SONOZ 80