Информация о товаре
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2.5 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Kaļķis |
| Zīmols | Naks |
| Maisījuma un ūdens attiecība | pēc instrukcijas |
| Patēriņš | 0.2 kg/m2 |
| Maisījuma sastāvs | kaļķis |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Mūrnieka lāpstiņa Topex |
| Штрихкод | 502096642 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KAĻĶIS DZĒSTAIS 2,5KG