Информация о товаре
| Augstums | 284 - 480 cm |
|---|---|
| Platums | 41 cm |
| Kāpņu tips | 2 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 10.6 kg |
| Garums | 284 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 10 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Pakāpienu skaits: 10. Augstums: 2840-4800 mm. Platums: 41 cm |
| Штрихкод | 501955803 |
BL-E210 modeļa universālās Haushalt 284 - 480 cm divdaļīgās saliekamās kāpnes ir ideāli piemērotas mājas darbiem vai vienkāršam darbam būvlaukumā. Maksimālais svars ir 150 kg, tāpēc jūs nevarēsiet strādāt ar vissmagāko aprīkojumu. Lai arī kāpnes ir dubultas, tās sver tikai 10,6 kg, tāpēc tās nēsāt nebūs grūti.
Vieglas, bet izturīgas kāpnes, kas izgatavotas no kvalitatīva alumīnija. Neatkarīgi no tā, kas jūs gaida - jūs noteikti to izpildīsiet!
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KĀPNES 2X10 PAK. BL-E210 284/480 CM H