Информация о товаре
| Augstums | 228 - 508 cm |
|---|---|
| Platums | 47 cm |
| Kāpņu tips | 3 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 12.2 kg |
| Garums | 228 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 8 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501955802 |
Kāpnes joprojām ir nepieciešamas mājās, ap māju vai veicot remontu.
Universālās Haushalt kāpnes BL-E308 ir lieliska un laika pārbaudīta izvēle, kas palīdzēs jums īstenot projektu, paveikt darbu vai atvieglot dažādus procesus. Šīs kāpnes lielākoties ir piemērotas lietošanai mājsaimniecībā. Sakarā ar to, ka tās ir izgatavotas no alumīnija, lai arī tie ir izturīgi, to svars ir tikai 12,2 kg.
Pats Haushalt BL-E308 modelis sastāv no trim daļām un to var uzbūvēt 2,28m vai tieši 5m augstumā. Augstums ir tieši atkarīgs no tā, vai izvēlaties veidot A formas konstrukciju (izmantojot vienu daļu) vai savienojot divas daļas. Kāpņu maksimālais celšanas svars ir 150 kg, un garantija ir 24 mēneši.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KĀPNES 3X8 BL-E308 223/503 CM H