Информация о товаре
| Garums | 138 cm |
|---|---|
| Platums | 193 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 32 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Progress |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.598 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Pelēka krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots iekšdarbiem sausās telpās. "Click" sistēma. Ar rievām. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 18434 g |
| Штрихкод | 502279858 |
Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Kronotex Progress D3900, 10 mm, 32
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LAMINĀTS PROGRESS AC4 10 MM D3900