Информация о товаре
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Metāls |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Ferra |
| Modelis | FR525 |
| Lentas platums | 25 mm |
| Svars | 0.292 kg |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Jā |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502809977 |
• Kompakts, triecienizturīgs dizains
• Divpusējs asmens: viena puse horizontālajiem mērījumiem, otra – vertikālajiem
• Lieli, viegli salasāmi cipari melnā, sarkanā un baltā kontrastā
• Puse spīdīgs, puse matēts pārklājums ar neilona kārtu
• Īpaši spēcīgi magnēti
• Divpusējs āķis
• Praktisks karabīnes stiprinājums
• Dizains izstrādāts Igaunijā
• 100% iepakojums bez plastmasas
• ISO14001 sertificēts
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: MĒRLENTE FERRA 5MX25MM. MAGNĒTISKA