Информация о товаре
| Ligzdu skaits | 2USB, 3 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 2 USB |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502152235 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PAGARINĀTĀJS 3-VIET. 1.5M AR 2USB BALTS