Информация о товаре
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
|---|---|
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās., Sudraba krās. |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Taustiņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Pārslēgi |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Krāsa | Pelēka krās., Sudraba krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Ar apgaismojumu | Jā |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Штрихкод | 502500946 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PĀRSLĒDZIS 10AX ALUMĪNIJS