Информация о товаре
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 12 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Modelis | - nobeiguma vadula |
| Augstums | 12 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Papildus informācija | Reģipša vadulu izmanto pie logu ailēm un durvīm, lai veidotu estētisku reģipša loksnes nobeigumu. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Alumīnija nobeiguma profils, alumīnijs, 2100 mm x 10 mm |
| Штрихкод | 502529242 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PROFILS - VADULA. CINKOTS. REĢIPSIM 2.5M