Информация о товаре
| Tilpums | 500 ml |
|---|---|
| Sasalšanas laiks | 20 min |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.040 |
| Produkta veids | Putas |
| Zīmols | Makroflex |
| Kolekcija | STD |
| Svars | 740 g |
| Patēriņš | 25l |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Darba temperatūra | 5 - 30 °C |
| Papildus informācija | Pamatnei jābūt stabilai, tīrai un bez materiāliem, kas varētu samazināt saķeri. Lai nodrošinātu pilnīgu un vienmērīgu putu sacietēšanu, minerālus, porainus pamatus (mūra, betona vai kaļķakmens) samitriniet, aplaistot tos ar ūdeni. Apklājiet malas ar plēvi. Virsmas var būt mitras, bet ne sasalušas vai apledojušas. Lietošanas temperatūra ▪ Lieto temperatūrā no +5 °C līdz +30 °C. ▪ Folijas temperatūra: no +5 °C līdz +30 °C. Ieteicams flakonu turēt istabas temperatūrā vismaz 12 stundas. Aizsargāt sacietējušās putas no ultravioletā starojuma. To var izdarīt, krāsojot vai uzklājot virsū hermētiķa, ģipša, javas vai cita produkta kārtu. |
| Metāla apsmidzināšanai | Nē |
| Sastāvs | Poliuretāns |
| Izmantošana | ▪ Pirms lietošanas flakonu labi sakratiet (15-20 reizes). ▪ Noņemiet plastmasas vāciņu un stingri ieskrūvējiet flakonu pistolē. Darba laikā flakonam vienmēr jābūt apgrieztam. Putu daudzumu kontrolē, nospiežot pistoles sviru. ▪ Neizspiediet pārāk daudz putu. ▪ Lietošanas laikā pudelīti regulāri sakratiet. ▪ Ieteicams neizņemt flakonu, kamēr tas nav pilnībā iztukšots. ▪ Nomainot flakonu, labi sakratiet arī jauno flakonu. ▪ Atskrūvējiet tukšo flakonu un nekavējoties nomainiet to pret jaunu, lai novērstu gaisa iekļūšanu pistolē. |
| Signālvārds | BĪSTAMI |
| Bīstamības paziņojumi | H317 Var izraisīt alerģisku ādas reakciju., H332 Kaitīgs ieelpojot. |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P102 Sargāt no bērniem., P211 Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem., P260 Neieelpot putekļus/tvaikus/gāzi/dūmus/izgarojumus/smidzinājumu., P271 Izmantot tikai ārā vai labi vēdināmās telpās., P280 Izmantot aizsargcimdus/aizsargapģērbu/acu aizsargus/sejas aizsargus/dzirdes aizsarglīdzekļus. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P410 + P412 Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C/122°F. |
| Drošības prasību apzīmējums. Iznīcināšana | P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionālajiem/ nacionālajiem/ starptautiskajiem noteikumiem. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500550834 |
ГЛАВНЫЕ ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ
▪ Уплотнение рам окон и дверей
▪ Укрепление рам окон и дверей, подоконников
▪ Заполнение щелей
▪ Уплотнение щелей в кровельных конструкциях и теплоизоляционных материалах
▪ Установка звукоизолирующих перегородок
▪ Заполнение щелей вокруг труб
▪ Уплотнение стеновых панелей и кровельной черепицы
СВОЙСТВА ПРОДУКТА
Однокомпонентная полиуретановая пена, твердеющая под воздействием влаги, обладающая отличным отношением закрытых и открытых ячеек и механической прочностью. Пена очень удобна в использовании благодаря приложенной соломинке. При затвердевании она расширяется в 2 раза. Пена отлично соединяется с большинством строительных материалов, таких как дерево, бетон, камень, металл и др.
Количество застывшей пены зависит от условий окружающей среды – температуры, влажности воздуха, места расширения и т.д. В состав продукта не входят CFC-выдавливающие газы.
УПАКОВКА
500 мл
ТЕХНИЧЕСКИЙ ТЕСТ ДАННЫХ
https://dm.henkel-dam.com/is/content/henkel/Makroflex-STD-TDS-LV
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПУТАС МАКРОФЛЕКС 500МЛ