Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Putuplasts |
| Stiprinājums | Ar klipsi |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | MasterLine |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar stiprinājumiem „CH23” – 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502569037 |
Grīdlīstei piemērotie piederumi:
| Iekšējais stūris – 000101000862 |
| Ārējais stūris – 000101000863 |
| Savienojumi – 000101000865 |
| Gala uzlikas – 000101000864 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PVC GRĪDLĪSTE 502 15X60X2.2 PELĒKA