Информация о товаре
| Garums | 65 cm |
|---|---|
| Platums | 37.5 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Dumawall+ |
| Kolekcija | Evora |
| Modelis | B59 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.95 |
| Sedzamā platība | 1.95 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Штрихкод | 502567675 |
„Dumawall+“ ir ūdensnecaurlaidīgs sienu apšuvums, ko ir viegli uzstādīt, pateicoties īpašai gropju sistēmai. Apšuvumu var ātri un ērti uzstādīt vienā no trim veidiem: Līmēšana; piestiprināšana ar naglām; piestiprināšana ar skavām
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PVC SIENAS PANEL. 0.65X0.375M B59 1.95M2