Информация о товаре
| Garums | 69 cm |
|---|---|
| Platums | 43.8 cm |
| Augstums | 58.5 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Jā |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Qbrick |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 1 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ar rokturi: Jā. Ūdensizturīgs: Jā. Tilpums: 50l. Izvelkams rokturis. RItenīši ar gumijas pārklājumu |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502188052 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: RATIŅI DARBARĪKU QBRICK ONE CART