Информация о товаре
| Garums | 120 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 18 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 30 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Fasāde, Rupja, Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ūdens bāzes krāsām. Fasādēm: silikona un silikāta krāsas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502335325 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: RULLĪTIS MIDI 12 CM 18 MM C30