Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 36 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 310 mm |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 440 mm |
| Штрихкод | 502682243 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SADALNE VIRSAPMETUMA 36 MODUĻI IP40