Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 80 mm |
| Platums | 80 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 100 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 502214132 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SASTIP.LEŅĶIS 80 X 80 X 100 X 2.0MM 50G.