Информация о товаре
| Garums | 75 cm |
|---|---|
| Platums | 45 cm |
| Biezums | 0.36 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Inspiro |
| Kolekcija | SHADE |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.3625 |
| Sedzamā platība | 2.3625 m² |
| Papildus informācija | Ūdensizturīgas plāksnes |
| Izcelsmes valsts | Beļģija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502827667 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SIENAS PANEL PVC SHADE 0.75X0.45M 0.34M2