Информация о товаре
| Garums | 29 cm |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Stanley |
| Platums | 15 cm |
| Svars | 1.82 kg |
| Materiāls | Metāls, Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Dzelzs/tērauda konstrukcija |
| Штрихкод | 502236312 |
- Ievērojama pretapaugšanas apdare
- Nelokāms dizains
- Dzelzs un tērauda konstrukcija īpaši izturīgiem lietojumiem
- Vītņots ērtai lietošanai un izturībai
- Īpaši liels T-veida rokturis papildu griezes momentam
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SPĪLES STANLEY C VEIDA 150MM