Информация о товаре
| Garums | 4.2 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Līstes ārējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 3.3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka pūka |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502101850 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: STŪRIS ĀRĒJAIS SG7BI9 PRIEDE PELĒKA 1GAB