Информация о товаре
| Garums | 10 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 3 - 5 mm |
| Svars | 80 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 10 mm. Diametrs: 3.2 mm. Kniežu materiāla biezums: 3 - 5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176028 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TĒR.KVIEDES PUSAP.G. 3.2X10 50 GAB.