URBIS ДЛЯ ДЕРЕВА 90 ГР. ЗЕНИКАТЕЛИ D3,0MM, 1 ШТ.
€6,53
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 6 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Komplekts | Spirālveida urbis un bagarkuģis D3 |
| Urbšanas virziens | Uz priekšu vērsta urbšana |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darba garums: 30 mm. Montāžas veids: Taisns. Iekļauts: spirālveida urbjmašīna koksnei un bagarēšanai D3. Urbšanas virziens: labā urbšana. Pareiza urbšana: sausa |
| Штрихкод | 500556802 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS ДЛЯ ДЕРЕВА 90 ГР. ЗЕНИКАТЕЛИ D3,0MM, 1 ШТ.