Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 2USB, 3 ligzdas |
| Vada garums | 2 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Electraline |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1 mm² |
| Krāsa | Balta krās., Dzeltena krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501983951 |
PAGARINĀTĀJS ELECTRALINE, 3 X 1 MM², 2 M, 3 LIGZDAS, 2USB
VAIRĀKAS SILIKONA BĀZES 3T + 2 USB KABEĻI 2M. Vairākas bāzes ar vai bez kabeļa. MULTIPLE SILIKONA BASE 3 kontaktligzdas ar slēdzi un diviem USB uzlādes savienotājiem. Visi mūsu produkti ir jauni, un tiem ir vismaz 2 gadu garantija. Jebkuri jautājumi, kas jums var rasties pirms vai pēc pirkuma. Sazinieties ar mums, būs prieks jums palīdzēt!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS 3P+2USB 2M BALTA/PELEKA