PROFILS NOB.AKUST.PAN.SARAG. OZ. KRĀSĀ
€3,96
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2800000 mm |
| Platums | 28 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Foge |
| Augstums | 21 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Papildus informācija | Paredzēts akustiskajam griestu panelim FOGE, preces kods 000101050236 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502676296 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS NOB.AKUST.PAN.SARAG. OZ. KRĀSĀ